O nas

 

Założymy spółkę, zapewnimy adres wirtualny, profesjonalnie poprowadzimy księgowość, gwarantując poufność informacji, terminowość i dokładność, rozwiążemy wszelkiego rodzaju aspekty podatkowe oraz prawne. I to wszystko pod jednym dachem.

Nasza firma powstała w celu zaoferowania Państwu profesjonalnych usług, które umożliwią szybki i bezproblemowy start nowego biznesu za granicą. Stawiamy przede wszystkim na ścisły kontakt z klientem, wzajemne zaufanie oraz obopólne zadowolenie ze współpracy.

Współpracujemy z renomowanymi kancelariami adwokackimi, kancelariami doradców podatkowych, biurami rachunkowymi w Czechach, Polsce i na Słowacji. Wieloletnie doświadczenie naszych partnerów jest gwarancją zapewnienia profesjonalnych usług podatkowych, handlowych i prawnych.

Wielką zaletą naszej firmy jest lokalizacja w bezpośredniej bliskości granicy polsko – czeskiej – siedziba znajduje się w Czeskim Cieszynie. Znajomość realiów społecznych i biznesowych tych krajów, jak również brak bariery językowej dają nam możliwość zaoferowania Państwu bogatego wyboru usług w ramach szeroko pojętego doradztwa.

Posiadamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę, aby móc zaoferować Państwu pomoc przy rejestracji firmy w Czechach i na Słowacji i zabezpieczeniu jej działalności w taki sposób, aby mogli Państwo poświęcić swój czas na realizację wszystkich celów biznesowych.